Tüyak 2017 Yangın ve Güvenlik Sempozyum ve Sergisi

Tüyak 2017 Yangın ve Güvenlik Sempozyum ve Sergisi

NORM TEKNİK A.Ş.'NİN SPONSOR OLDUĞU TÜYAK 2017 ULUSLARARASI YANGIN VE GÜVENLİK SEMPOZYUM VE SERGİSİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

"Bilgiyi paylaşın" yaklaşımı ile ülkemizdeki "yangın güvenliği" bilincini arttırmayı hedefleyerek sektörde başarılı projelere imza atmaya devam eden Norm Teknik A.Ş., sempozyum katılımlarına bir yenisini daha ekleyerek Tüyak 2017 Uluslararası Yangın ve Güvenlik Sempozyum ve Sergisi'nde yer aldı. Norm Teknik A.Ş.'nin ana sponsor olarak yer aldığı, İstanbul Grand Cevahir Hotel & Convention Center'da 9-10 Kasım 2017 tarihleri arasında düzenlenen sempozyumda Norm Teknik A.Ş. Mühendislik Departmanı – Sistem Uzmanlarından Bora Şiranlı "Kimyasal Tesislerde Temel Yangın Riskleri ve Uygulanan Yangın Korunum Sistemleri" konulu bir sunum gerçekleştirdi.

TÜYAK 2017 ULUSLARARASI YANGIN VE GÜVENLİK SEMPOZYUM VE SERGİSİ

Grand Cevahir Hotel & Convention Center'da gerçekleştirilen organizasyonda projeciler, taahhütçüler, kontrolörler, satış firmalarının yanı sıra bakanlık ve kamu kurumları üst düzey yöneticileri de yer aldı. Sunumunda özellikle "bina tehlike sınıflarının belirlenmesinin sistem tasarımlarında etkili bir basamak" olduğuna vurgu yapan Şiranlı sunumu ile dinleyicilerden de tam not aldı. Norm Teknik A.Ş. olarak, "markadan bağımsız bilgi paylaşımını önemsediklerini ve aynı toprakları paylaştıkları her bir bireyin bir diğeri için sorumlulukları olduğuna inandıklarını, bu doğrultu da uzman oldukları alan dahilinde tüm profesyonelleri ve meslektaşlarını bilgilendirme isteği içerisinde" olduklarını da ifade eden Şiranlı, yangın sektöründeki bilgi paylaşımının önemine de vurgu yaparak sunumunu tamamladı.

Yoğun ziyaretçi ilgisinin olduğu yeni konsept stantlarında tüm ziyaretçilerini ağırlayan Norm Teknik A.Ş., sulu söndürme sistemleri, gazlı söndürme sistemleri, yangın dolapları gibi çeşitli ürün ve hizmet gamıyla sektördeki gelişmeleri katılımcılara aktarmaya çaba göstermiş ve Tüyak 2017 Uluslararası Yangın ve Güvenlik Sempozyum ve Sergisi'ni başarıyla tamamlamıştır.

© 2018 - NORM TEKNİK A.Ş. - GİZLİLİK VE GÜVENLİK